БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Введіть свої дані, і ми перетелефонуємо Вам.

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш контактний телефон (обов'язково)

Додаткова інформація

КОНТАКТНА ФОРМА

Заповніть контактну форму і ми Вам відповімо.

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш E-Mail (обов'язково)

Текст повідомлення

Українці, що працюють та проживають у Франції, написали петицію Міністру Закордонних Справ України про проблему визнання українських водійських прав Францією.

Автори петиції наголошують, що за результатами проведеного соціальне опитування, яке було проведене під час парламентських виборів. Це питання найбільше турбує українців у Франції, кількість яких постійно збільшується і на даний момент становить близька 45 000 тисяч чоловік.

Оскільки, не існує Франко-Українського договору, щодо заміни українських водійських посвідчень, отриманих після 1992 року. Тому всі українці, які працюють та проживають на території Франції змушені перескладати іспит для отримання французьких водійських посвідчень.

У студентів, туристів та біженців особливий статус – існує можливість водити автомобілі з українськими посвідченнями 1 рік, поки дійсний перший “Titre de séjour”. Але також на протязі цього року є можливість отримати французькі водійські посвідчення по спрощеній схемі: мінімум 8 годин водіння з автоінспектором, який підтвердить, що ви вмієте кермувати автомобілем. Але після цього потрібно ще обов’язково здавати теоретичний іспит – кодекс, а також іспит з практики.

Тому була створена петиція до Міністра Закордонних Справ України, з проханням вважати питання визнання водійських прав одним із пріоритетних, зокрема під час контактів з МВС Франції та передбачити в рамках візиту Міністра Внутрішніх Справ Франції, Бернара Казнева, в Україну заходи пов’язані із взаємним визнанням водійських посвідчень.